Kalendarz na 2020 rok

KALENDARZ KPZJ 2020 - Pobierz
TERMIN MIEJSCE NAZWA ZAWODÓW DYSCYPLINA MISTRZOSTWA W KRAJU
26-29.03.2019       B – Leszno – HMP S/MJ/J/Dz i HPP Open
26-29.03.2019       A – Michałowice – HPP
4.04.2020 Stajnia Jarużyn ZRiT B B – Leszno – HPP DiM
5.04.2020      
11.04.2020        
12.04.2020        
18.04.2020   Pokaz hodowlany    
19.04.2020        
25.04.2020 Kobylarnia ZRiT B  
Stajnia Jarużyn ZRiT A  
26.04.2020 Górka Chełmno ZT B  
26.04.2020 Sypniewo   B i D  
1.05.2020 Młyńska Struga ZRiT B  
2.05.2020
3.05.2020 Żnin ZT B  
9.05.2020 Stajnia Jarużyn ZRiT B  
10.05.2020 Czarna Podkowa Gródek ZT B  
15.05.2020 Solec Kujawski ZO A  
16.05.2020  
17.05.2020  
23.05.2020        
24.05.2020 Górka Chełmno ZT B  
30.05.2020 Łojewo ZRiT A  
31.05.2020 ZRiT B  
5.06.2020 Solec Kujawski ZO DiM + ZR B  
6.06.2020  
7.06.2020  
13.06.2020 Grudziądz Mistrzostwa Polski w Powożeniu Końmi Zimnokrwistymi D  
14.06.2020  
20.06.2020 Kobylarnia ZRiT B  
21.06.2020 Włocławek ZRiT B  
Łojewo ZRiT A  
27.06.2020 Otłoczyn ZT B  
28.06.2020 Stajnia Jarużyn ZRiT B  
Czarna Podkowa Gródek ZT B  
4.07.2020 Łojewo ZRiT A  
5.07.2020 Kaszczorek ZRiT B  
10.07.2020 Solec Kujawski ZO DiM + ZR B A – Radzionków – MP S, U-25, MJ, J i Dz
11.07.2020
12.07.2020
18.07.2020 Zaplątani ZT B  
Turzyn ZRiT + el.MPMK 4-latki B  
19.07.2020  
25.07.2020  Młyńska Struga Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego B  
26.07.2020  
31.07.2020 Solec Kujawski ZO i Sportowy Championat Koni Ujeżdżeniowych + Mistrzostwa Polski Północnej A  
1.08.2020  
2.08.2020  
8.08.2020 Stajnia Jarużyn ZRiT B B – Mistrzostwa Polski Północnej
9.08.2020      
14.08.2020 Kaszczorek XXIII Jeździeckie Mistrzostwa Polski Amatorów B  
15.08.2020  
16.08.2020  
21.08.2020       A – Barłomino MPK, PPK, MPM
22.08.2020 Solec Kujawski ZRiT B
23.08.2020
28.08.2020       B – Jakubowice MPK, MPM, PP K, PP Dz II
29.08.2020 Zaplątani ZRiT A
Otłoczyn ZT B
30.08.2020 Kobylarnia ZRiT B
5.09.2020 Solec Kujawski Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego A  
6.09.2020  
12.09.2020       B – Jakubowice – MP S, MJ, J i Dz I
13.09.2020      
19.09.2020 Kaszczorek ZRiT A  
20.09.2020        
26.09.2020 Kobylarnia ZRiT B  
27.09.2020 Stajnia Jarużyn ZRiT A  
Górka Chełmno ZT B  
3.10.2020   Pokaz hodowlany    
4.10.2020  
10.10.2020 Aleksandrów Kujawski ZRiT A  
11.10.2020 Czarna Podkowa Gródek ZT B  
17.10.2020 Stajnia Jarużyn ZRiT B  
18.10.2020 Otłoczyn ZT B  
24.10.2020        
25.10.2020        
* rozstrzygnięcie konkursu miejsc rozegrania Mistrzostw odbędzie się na Zebraniu Zarządu w lutym 2020