Propozycja kalendarza 2022

 

TERMIN MIEJSCE NAZWA ZAWODÓW DYSCYPLINA PROPOZYCJE MISTRZOSTWAW KRAJU
2.04.2022 Jarużyn Z RiT B    
3.04.2022          
09.04.2022         B-HPP DIM Sopot
10.04.2022        
16.04.2022          
17.04.2022          
23.04.2022 Jarużyn Pokazy 2, 3 latki      
24.04.2022 Kobylarnia Z RiT B    
Jarużyn Z RiT A    
30.04.2022 Żydowo Z RiT B    
01.05.2022  
07.05.2022 Turzyn Z RiT B    
08.05.2022 Gródek Z T B    
13.05.2022 Solec Kujawski CDN + ZR A https://kpzj.pl/wp-content/uploads/2022/04/Propozycje-CDN-13-15.05.2022-Solec-1.pdf  
14.05.2022  
15.05.2022  
21.05.2022 Stajnia Żnin ZT B    
22.05.2022          
28.05.2022 Michelin Z RiT B propozycje Michelin 28.05.2022 C-MP Sen.-Baborówko
28.05.2022 Olimpia Z RiT B  
03.06.2022 Solec Kujawski ZO DiM +ZR B   A-CDN, el. OOM, el.MPMK- Kwieki
04.06.2022
05.06.2022
11.06.2022 Balczewo Z RiT B   B- CNC** , el. OOM- Kwieki
12.06.2022  
18.06.2022          
19.06.2022  
Grudziądz Powożenie D D propozycje
25.06.2022 Żydowo Z RiT B   C-MPJ, MPMJ-Strzegom
26.06.2022
26.06.2022 Gródek Z T B  
02.07.2022 Olimpia Z RiT B    
03.07.2022          
08.07.2022 Solec Kujawski ZO DiM + ZR B ZO-B DiM Solec Kujawski, 08-10.07.2022.kor   
09.07.2022  
10.07.2022  
16.07.2022          
17.07.2022  
16.07.2022 Turzyn Z RiT + el. MPMK B    
17.07.2022  
23.07.2022 Kozłowo Z RiT B    
24.07.2022 Solec Kujawski Z RiT B    
29.07.2022 Solec Kujawski ZO DiM + ZR B    
30.07.2022  
31.07.2022  
06.08.2022 Żydowo Mistrzostwa Województwa + ZR A Mistrzostwa KPZJ ujeżdżenie (2) ABC – ME Pony
07.08.2022
11.08.2022 Solec Kujawski CDN + ZR i Sportowy Czempionat Koni Ujeżdżeniowych A    
12.08.2022  
13.08.2022  
14.08.2022  
19.08.2022 Kaszczorek Jeździeckie Mistrzostwa Polski Amatorów B   B – MP S, MJ, J i Dz – Biały Las
20.08.2022
21.08.2022
27.08.2022 Kobylarnia Z RiT B   B – MPK, PPK, PP małych koni,
PP Młodzików DK, PP Juniorów
Młodszych DK
28.08.2022        
03.09.2022 Michelin Z RiT B   A – MP S, U25, MJ, J i Dz – Biały
Las
04.09.2022
10.09.2022 Solec Kujawski Mistrzostwa Województwa B    
11.09.2022  
17.09.2022 Brodnica ZT B   ABC – MPMK
17-18.09.2022 Jarużyn I Otwarte Mistrzostwa Polski Północnej  A  
24.09.2022          
25.09.2022  
01.10.2022          
02.10.2022 Jarużyn Z RiT B    
08.10.2022 Gródek ZT B    
09.10.2022          
15.10.2022          
16.10.2022          
22.10.2022          
23.10.2022          
29.10.2022          
30.10.2022